Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 213,00
korting!
Cisco FET-10G= netwerk transceiver module FET-10G=

Cisco FET-10G= netwerk transceiver module (FET-10G=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 778,00

Nu € 565,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

FET-10G=

EAN: 0882658360763 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

FET-10G Fabric Extender Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco FET-10G=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 100 m, Soort kabel: Multi-mode, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

The Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver supports link lengths up to 100m on laser-optimized OM3 or OM4 multimode fiber. It is supported on fabric links from a Nexus 2000 to a Cisco parent switch only.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 100 m
Soort kabel Multi-mode
Compatibele producten Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...