Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GBIC 1000Base-LX, SC, SM, MM (ONS-GC-GE-LX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 774,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ONS-GC-GE-LX=

EAN: 0882658002472 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

GBIC 1000Base-LX, SC, SM, MM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco GBIC 1000Base-LX, SC, SM, MM. Bekabelingstechnologie: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Zendvermogen: -9,5 - 3 dBmW, Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3

The GBIC transceiver module is a bidirectional device with a transmitter and receiver in the same physical package. This transceiver converts serial electric signals to serial optical signals and vice versa. In networking, a GBIC is used to interface a fiber optic system with an Ethernet system, such as Fibre Channel and Gigabit Ethernet.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Plug and play Ja
Mean time between failures (MTBF) 7919921 uur

Energie

Stroomverbruik 1,8 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C

Overige specificaties

Zendvermogen -9,5 - 3 dBmW
Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
Aansluiting(en) SC-PC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE-802.3
Formaat SM
Interface GBIC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...