Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX (WS-G5487=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.836,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-G5487=

EAN: 0746320257785 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

The Cisco 1000BASE-ZX GBIC (WS-G5487) operates on ordinary single-mode fiber optic link spans up to 43.4 miles (70 km) long. Link spans of up to 62 miles (100 km) are possible using premium single-mode fiber or dispersion shifted single-mode fiber. The GBIC provides an optical link budget of 23 dB—the precise link span length will depend on multiple factors such as fiber quality, number of splices, and connectors.

When shorter distances of single-mode fiber are used, it might be necessary to insert an in-line optical attenuator in the link to avoid overloading the receiver:

A 5-dB or 10-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic cable plant and the receiving port on the Cisco 1000BASE-ZX GBIC at each end of the link whenever the fiber-optic cable span is less than 15.5 miles (25 km

Netwerk

Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie 1000BASE-ZX

Poorten & interfaces

Aansluitingen SMF

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

Technische details

Intern Ja
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
Technische details Wavelength 1550 nm
SMF Fiber Type
Cable distance 70 to 100 km

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...