Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 318,00
korting!
Cisco GLC-3750V2-FX12= netwerk transceiver module GLC-3750V2-FX12=

Cisco GLC-3750V2-FX12= netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX12=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.172,00

Nu € 854,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-3750V2-FX12=

EAN: 0882658420344 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco GLC-3750V2-FX12=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

Performance

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...