Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 502,00
korting!
Cisco GLC-3750V2-FX24= netwerk transceiver module GLC-3750V2-FX24=

Cisco GLC-3750V2-FX24= netwerk transceiver module (GLC-3750V2-FX24=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.955,00

Nu € 1.453,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-3750V2-FX24=

EAN: 0882658420351 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

24 units of GLC-FE-100FX for Cisco Catalyst 3750V2-24FS Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco GLC-3750V2-FX24=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 24 stuk(s)

Cisco is the worldwide leader in networking that transforms how people connect, communicate, and collaborate. Their technology is changing the nature of work and the way we live. Founded in 1984, Cisco pioneered the development of Internet Protocol (IP)-based networking technologies. This tradition continues with the development of routing, switching, and other technologies such as application networking services, home networking, security, storage area networking, TelePresence systems, unified communications, video systems, and wireless.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode
Compatibele producten Cisco Catalyst 3750V2-24FS

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 24 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...