Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 437,00
korting!
Cisco GLC-EX-SMD= SFP 1000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module GLC-EX-SMD=

Cisco GLC-EX-SMD= SFP 1000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module (GLC-EX-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.560,00

Nu € 1.123,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-EX-SMD=

EAN: 0882658277047 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco GLC-EX-SMD=. Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: G.652, Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

The Cisco 1000BASE-EX SFP operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 40 km in length. A 5-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic cable and the receiving port on the SFP at each end of the link for back-to-back connectivity.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Fibre channel-poorten 1

Performance

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund G.652
Compatibele producten Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 48,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...