Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceiver module (GLC-GE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 195,00
excl. BTW
Partnummer:

GLC-GE-100FX=

EAN: 0746320977003 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 1,5 W

The Cisco® 100BASE-X Small Form-Factor Pluggable (SFP) device (Figure 1) is a hot-swappable input/output device that plugs into Fast Ethernet ports, dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports, or Gigabit Ethernet ports of a Cisco switch or router, linking the port with the fiber cabling network.

Main features include the following:

- Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot
- Supports the “pay-as-you-populate” model
- Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card
- Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP
- Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link

Cisco 100BASE-FX SFP

The Cisco 100BASE-FX SFP operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers (km) long.

GLC-FE-100FX modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

GLC-FE-100FX-RGD modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco Industrial Ethernet and SmartGrid switches and routers.

GLC-GE-100FX modules operate in Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

All these modules are interoperable with industrywide interfaces compliant to the IEEE 100BASE-FX standard.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

Performance

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode

Energie

Stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...