Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco GLC-GE-100FX= SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode netwerk transceiver module (GLC-GE-100FX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 195,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-GE-100FX=

EAN: 0746320977003 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Multimode

The Cisco® 100BASE-X Small Form-Factor Pluggable (SFP) device (Figure 1) is a hot-swappable input/output device that plugs into Fast Ethernet ports, dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports, or Gigabit Ethernet ports of a Cisco switch or router, linking the port with the fiber cabling network.

Main features include the following:

- Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot
- Supports the “pay-as-you-populate” model
- Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card
- Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP
- Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link

Cisco 100BASE-FX SFP

The Cisco 100BASE-FX SFP operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers (km) long.

GLC-FE-100FX modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

GLC-FE-100FX-RGD modules operate in Fast Ethernet or dual-rate Fast/Gigabit Ethernet ports of Cisco Industrial Ethernet and SmartGrid switches and routers.

GLC-GE-100FX modules operate in Gigabit Ethernet ports of Cisco switches and routers.

All these modules are interoperable with industrywide interfaces compliant to the IEEE 100BASE-FX standard.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
Fibre channel-poorten 2
Bekabelingstechnologie 100BASE-FX

data storage devices

Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multimode

Energie

Stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switch modules
Cisco SM-ES2-24= network switch module

Cisco SM-ES2-24= network switch module

SM-ES2-24=

Normale prijs: € 1.178,00

Actieprijs € 969,00

Op voorraad
Switch modules
Cisco SM-D-ES3-48-P= network switch module

Cisco SM-D-ES3-48-P= network switch module

SM-D-ES3-48-P=

Normale prijs: € 5.784,00

Actieprijs € 4.220,00

Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 39,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 34,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-48FPD-L

Normale prijs: € 4.795,00

Actieprijs € 3.412,00

Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-48LPD-L
€ 4.199,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-48FPS-L
€ 3.960,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L

Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L

WS-C2960S-48LPS-L
€ 3.363,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

WS-C2960S-24PD-L
€ 2.767,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

WS-C2960S-24TD-L
€ 2.279,00
Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

WS-C2960S-24TS-S

Normale prijs: € 1.145,00

Actieprijs € 894,00

Op voorraad
Switches
Cisco Catalyst 2960 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Zwart

Cisco Catalyst 2960 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Zwart

WS-C2960-24TC-L
€ 877,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...