Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 210,00
korting!
Cisco GLC-LH-SMD GLC-LH-SMD=

Cisco GLC-LH-SMD (GLC-LH-SMD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 778,00

Nu € 568,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-LH-SMD=

EAN: 0882658340901 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Compatibele producten: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
SFP transceiver type LH, LX
Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX/LH

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1300 nm
Compatibele producten Catalyst Express 500/520
Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500
Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975
Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...