Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco MA-SFP-10GB-LRM netwerk transceiver module (MA-SFP-10GB-LRM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 811,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

MA-SFP-10GB-LRM

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco MA-SFP-10GB-LRM. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type LRM
Bekabelingstechnologie 10GBASE-LRM

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Soort kabel Multi-mode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...