Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m (MO-DS-SFP-FC8G-SW)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 121,00
excl. BTW
Partnummer:

MO-DS-SFP-FC8G-SW

EAN: 5705965991022 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ SW 8G FC 850nm 300m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...