Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.299,00
korting!
Cisco WSP-Q40GLR4L= netwerk transceiver module WSP-Q40GLR4L=

Cisco WSP-Q40GLR4L= netwerk transceiver module (WSP-Q40GLR4L=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 4.687,00

Nu € 3.388,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WSP-Q40GLR4L=

EAN: 0882658705182 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 2km, 40G Ethernet rate only

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco WSP-Q40GLR4L=. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Duplex systeem Volledig

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 95 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...