Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco OC-3/STM-1, 1510nm (ONS-SE-155-1510=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.666,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ONS-SE-155-1510=

EAN: 0746320991573 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

SFP, OC-3/STM-1, CWDM, 1510nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco OC-3/STM-1, 1510nm. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit/s, SFP transceiver type: CWDM. Kleur van het product: Zilver, Golflengte: 1510 nm. Certificering: ITU-T G.694.2. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Introduction

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of interfaces. Cisco offers a range of GBIC, SFP, XFP, SFP+, CXP, CFP, Cisco CPAK, and QSFP+ pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

SFP Module

An SFP transceiver module is a bidirectional device with a transmitter and receiver in the same physical package. The module interfaces to the network through a connector interface on the electrical ports and through an LC termination connector on the optical ports. Electrical interfaces and dimensions are defined in the SFF-8472 industry-standard multisource agreement (MSA).

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s
SFP transceiver type CWDM

Performance

Golflengte 1510 nm
Kleur van het product Zilver

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -10 - 85 °C

Certificaten

Certificering ITU-T G.694.2

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...