Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre (SFP-OC3-MM=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 503,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-OC3-MM=

EAN: 0746320890753 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

OC-3/STM-1 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, 1310-nm, MMF, LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre. Bekabelingstechnologie: OC-3/STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Plug and play Ja

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie OC-3/STM-1
Aansluiting(en) LC
Interface SFP

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...