Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco QSFP-40G-BD-RX= Multimode netwerk transceiver module (QSFP-40G-BD-RX=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 829,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QSFP-40G-BD-RX=

EAN: 0882658790409 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco QSFP-40G-BD-RX= - QSFP40G BIDI-MONITOR SHORT-REAC - TRANSCEIVER FOR DATA BROKER IN

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco QSFP-40G-BD-RX=. Soort kabel: Multimode

Performance

Soort kabel Multimode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...