Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco QSFP-40G-LR4-S= netwerk transceiver module (QSFP-40G-LR4-S=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 8.583,00

Nu € 8.559,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QSFP-40G-LR4-S=

EAN: 0882658786167 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco 40GBASE-LR4 QSFP module supports link lengths of up to 10 kilometer over a standard pair of G.652 single-mode fiber with duplex LC connectors. The QSFP-40G-LR4-S module supports 40GBase Ethernet rate only. The 40 Gigabit Ethernet signal is carried over four wavelengths. Multiplexing and demultiplexing of the four wavelengths are managed in the device.

Netwerk

Soort aansluiting QSFP
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ba
SFP transceiver type LR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...