Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 234,00
korting!
Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module QSFP-40G-SR-BD=

Cisco QSFP-40G-SR-BD= netwerk transceiver module (QSFP-40G-SR-BD=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 856,00

Nu € 622,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QSFP-40G-SR-BD=

EAN: 0882658634543 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco® 40GBASE QSFP (Quad Small Form-Factor Pluggable) portfolio offers customers a wide variety of high-density and low-power 40 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, high-performance computing networks, enterprise core and distribution layers, and service provider applications.

Features and Benefits of Cisco QSFP Modules

- Hot-swappable input/output device that plugs into a 40 Gigabit Ethernet Cisco QSFP port
- Flexibility of interface choice (for different reach requirements and fiber types)
- Interoperable with other IEEE-compliant 40GBASE interfaces where applicable
- Certified and tested on Cisco QSFP 40G ports for superior performance, quality, and reliability
- High-speed electrical interface compliant to IEEE 802.3ba
- QSFP Form factor, 2-wire I2C communication interface and other low-speed electrical interface compliant to SFF 8436 and QSFP Multisource Agreement (MSA)

Netwerk

Soort aansluiting QSFP
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ba
SFP transceiver type BX, SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 150 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Energie

Stroomverbruik 3,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...