Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 337,00
korting!
Cisco SFP-10G-SR-X= netwerk transceiver module SFP-10G-SR-X=

Cisco SFP-10G-SR-X= netwerk transceiver module (SFP-10G-SR-X=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.240,00

Nu € 903,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-SR-X=

EAN: 0882658392849 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, extended temperature range

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco SFP-10G-SR-X=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode

The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SR

Performance

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...