Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco SFP-10G-ZR-S= SFP+ 10000Mbit/s 1550nm Single-mode netwerk transceiver module (SFP-10G-ZR-S=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.936,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

SFP-10G-ZR-S=

EAN: 0882658782473 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco SFP-10G-ZR-S=. Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ZR, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125. Certificering: MSA

The Cisco 10GBASE-ZR module supports link lengths of up to about 80 kilometers on standard SMF (G.652). This interface is not specified as part of the 10 Gigabit Ethernet standards and is, instead, built according to Cisco specifications. SFP-10G-ZR-S does not support FCoE.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type ZR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-ZR

Performance

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 80000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Rx vermogen (min) 24 dBmW
Rx vermogen (max) -7 dBmW

Energie

Stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm
Gewicht 75 g

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...