Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 155,00
korting!
StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks GLCLHSMD10ST

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks (GLCLHSMD10ST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 686,00

Nu € 531,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLCLHSMD10ST

EAN: 0065030864336 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km/550m 10 stuks 1000Base-LX/LH

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-LH-SMD Compatibel SM/MM LC 10km / 550m 10 stuks. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,2 cm, Diepte: 5,8 cm, Hoogte: 8 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 10 stuk(s)

Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit glasvezel-SFP's maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-LH-SMD transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de gigabit glasvezelpoorten van uw 1000Base-LX/LH netwerkapparatuur, en worden ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties
De SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken
Deze gigabit single-mode SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% Cisco-compatibel; ze zijn gelijkwaardig aan de Cisco GLC-LH-SMD SFP-transceiver. StarTech.com SFP-transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Comfortabel en schaalbaar
Deze gigabit glasvezeltransceivers bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u deze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw op te starten. Ze vormen een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen auto-negotiation, een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1,25 Gbps.

U kunt vertrouwen op GLCLHSMD10ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LH, LX
Fibre channel-poorten 1

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 1,2 cm
Diepte 5,8 cm
Hoogte 8 mm
Gewicht 17 g
Gewicht pakket 227 g
Breedte van de verpakking 12,4 cm
Diepte van de verpakking 17,8 cm
Hoogte van de verpakking 3,3 cm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 10 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...