Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.694,00
korting!
Cisco WS-X6848-TX-2TXL WS-X6848-TX-2TXL=

Cisco WS-X6848-TX-2TXL (WS-X6848-TX-2TXL=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 18.068,00

Nu € 16.374,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-X6848-TX-2TXL=

EAN: 0882658422218 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

6800 Series 48-Port 1 Gigabit Copper Ethernet Module with DFC4XL

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco WS-X6848-TX-2TXL. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 80. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm

The Cisco Catalyst® 6500 Series Switches offer a variety of 10 Gigabit and Gigabit Ethernet modules which work in conjunction with the new Catalyst® 6500 Supervisor Engine 2T/2TXL (VS-S2T-10G & VS-S2T-10GXL) to serve different needs in the campus and data center for enterprise, commercial, and service provider customers. The modules in this family include the new 6800 Series 16-port 10 Gigabit Ethernet Fiber Module,16-port 10 Gigabit Ethernet Copper Module, 48-port Gigabit Ethernet Copper Module, 48-port Gigabit Ethernet Fiber Module and 24-portGigabit Ethernet Fiber Module. The 10 Gigabit Fiber Module supports 10GBASE-CX4, -SR, -LRM, -LX4, -LR, -ZR and -ER X2 fiber modules to provide operational distances up to 80 km over single-mode fiber. The 10 Gigabit Ethernet Copper Module supports RJ-45 connectors and operational distance of up to 55 m over Category 6 Unshielded Twisted Pair (UTP) copper cabling; 100 meters over Category 6 Shielded Twisted Pair (STP) copper cabling, 100 meters over Category 6A UTP & STP copper cabling, and 100 meters over Category 7 STP copper cabling. Similarly Gigabit Ethernet Copper Module supports RJ-45 connectors and provides operational distance of up to 100 meters over Category 5, 5E & 6 UTP copper cabling. The Gigabit Fiber Modules support pluggable optics and provide operational distances of up to 80 km over single-mode fiber and over multimode fiber.

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet

Beheerfuncties

Quality of Service (QoS) Ja

Netwerk

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 48

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 356 x 406 x 30 mm

Performance

Compatibiliteit Cisco 6500

Energie

Stroomverbruik 410 W

Eisen aan de omgeving

Hoogte, in bedrijf -150 - 3000 m
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...