Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco WS-X6K-5DB-ATT= network switch module (WS-X6K-5DB-ATT=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 132,00
excl. BTW
Partnummer:

WS-X6K-5DB-ATT=

EAN: 0746320739427 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

WS-X6K-5DB-ATT=

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco WS-X6K-5DB-ATT=. Golflengte: 1550 nm, RX sensitiviteit: 5 dB. Compatibiliteit: Catalyst 6500. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Gewicht: 300 g

Cisco 5dB 1550nm Fixed Loss Attenuator (spare)

Optische vezel

Golflengte 1550 nm
RX sensitiviteit 5 dB

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g
Afmetingen (BxDxH) 36 x 121 x 18 mm

Performance

Compatibiliteit Catalyst 6500

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...