Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco X2-10GB-LR= switchcomponent (X2-10GB-LR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.184,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

X2-10GB-LR=

EAN: 0746320894560 Beschikbaarheid: Nog 19 beschikbaar
Omschrijving

10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco X2-10GB-LR=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm

- Supports 10GBASE Ethernet;
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network;
- Provides flexibility of interface choice;
- Supports "pay-as-you-populate" model;
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested X2;
- Optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak and 10GBASE XFP modules on the same link;

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C

Certificaten

Veiligheid Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm

Technische details

Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Cisco WS-CBS3125G-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

Cisco WS-CBS3125G-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

WS-CBS3125G-S
€ 3.277,00
Op voorraad
Switches
Cisco WS-CBS3130X-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

Cisco WS-CBS3130X-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

WS-CBS3130X-S
€ 5.168,00
Op voorraad
Switches
Cisco WS-CBS3130G-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

Cisco WS-CBS3130G-S Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs netwerk-switch

WS-CBS3130G-S
€ 3.279,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...