Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco X2-10GB-LX4= switchcomponent (X2-10GB-LX4=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.127,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

X2-10GB-LX4=

EAN: 0746320969428 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

The Cisco 10GBASE-LX4 Module supports link lengths of 300 m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF).

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco X2-10GB-LX4=. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1. Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm

- Supports 10GBASE Ethernet;
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network;
- Provides flexibility of interface choice;
- Supports "pay-as-you-populate" model;
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested X2;
- Optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak and 10GBASE XFP modules on the same link;

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C

Certificaten

Veiligheid Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm

Technische details

Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...