Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco XFP-10G-MM-SR (XFP-10G-MM-SR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.646,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10G-MM-SR=

EAN: 0882658167065 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cisco XFP-10G-MM-SR, 10GBase-SR, Bedraad, LC (1.25mm), IEEE 802.3, SFF, MM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Zendvermogen: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja

Overige specificaties

Zendvermogen -1.0
Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3
Formaat SFF
Interface LC (1.25mm)
Fiber type MM

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...