Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco XFP-10GER-192IR+ netwerk transceiver module (XFP-10GER-192IR+)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.823,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10GER-192IR+

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Multirate 10GBASE-ER/-EW and OC-192/STM-64 IR-2 XFP Module for SMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco XFP-10GER-192IR+. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Soort kabel: Single-mode

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-ER Ethernet and OC-192/STM-64 intermediate-reach (IR-2) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Performance

Soort kabel Single-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...