Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter (DEM-310GT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 81,00
excl. BTW
Partnummer:

DEM-310GT

EAN: 0790069248146 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

Gigabit Interface Converter DEM-310GT

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s, Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Netwerk

Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX

Poorten & interfaces

Aansluitingen mini-GBIC

Kleur

Kleur van het product Roestvrijstaal

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 29,8 x 11,8 x 56,3 mm

Technische details

Intern Ja
Voldoet aan industriestandaarden 802.3z
Technische details Optical Receiver Sensitivity -20dBm
Netwerk transceiver modules
D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

D-Link DEM-311GT netwerk transceiver module

MPN: DEM-311GT
€ 75,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...