Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DEM-432XT netwerk transceiver module (DEM-432XT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 436,00
excl. BTW
Partnummer:

DEM-432XT

EAN: 0790069353208 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

D-Link DEM-432XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Single-mode, 9/125, 0 - 70 °C

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link DEM-432XT. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Tx vermogen (max) 0,5 dBmW
Rx vermogen (min) -12,6 dBmW
Rx vermogen (max) 0,5 dBmW
Tx vermogen (min) -8,5 dBmW

Energie

Spanning 3,3 V
Output current 300 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14,8 mm
Diepte 11,8 mm
Hoogte 56,5 mm
Gewicht 19,5 g

Certificaten

Certificering CE, FCC, VCCI
Veiligheid UL, TUV, CDRH
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...