Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DEM-431XT SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module (DEM-431XT)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 323,00
excl. BTW
Partnummer:

DEM-431XT

EAN: 0790069353130 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

D-Link DEM-431XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multimode, 50/125, 62.5/125, 0 - 70 °C

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link DEM-431XT. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Veiligheid: UL, TUV, CDRH

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125
Tx vermogen (max) -1 dBmW
Rx vermogen (min) -11,1 dBmW
Rx vermogen (max) -1 dBmW
Tx vermogen (min) -6,5 dBmW

Energie

Spanning 3,3 V
Output current 300 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14,8 mm
Diepte 11,8 mm
Hoogte 56,5 mm
Gewicht 18 g

Certificaten

Certificering CE, FCC, VCCI, C-Tick
Veiligheid UL, TUV, CDRH
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...