Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DMC-300SC (DMC-300SC/E)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 93,00
excl. BTW
Partnummer:

DMC-300SC/E

EAN: 0790069241826 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

D-Link DMC 300SC - Media converter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - external - up to 2 km - for DMC 1000

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link DMC-300SC. Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX. LED-indicatoren: LAN. Typisch stroomverbruik: 7,2 W. Certificering: FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B. Gewicht: 300 g

Design

LED-indicatoren LAN

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Energie

Stroomverbruik 7,2 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Certificaten

Certificering FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Full duplex Ja
Stroomvoorziening 7.5V, 1.5A
Afmetingen (BxDxH) 89 x 119 x 25 mm
Soort kabel UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber
Interface RJ-45, SC
Aansluitingen IEEE 802.3x

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...