Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter (DMC-700SC/E)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 158,00
excl. BTW
Partnummer:

DMC-700SC/E

EAN: 0790069242021 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link DMC-700SC/E. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet

DMC-700SC mediaconverter Deze converter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (type SC-connector) worden meegeleverd.

Design

LED-indicatoren Status

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Energie

Stroomverbruik 5,5W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Gewicht en omvang

Gewicht 305g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Afmetingen (BxDxH) 88 x 120 x 25 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Interface RJ-45, SC
Elektromagnetische emissie FCC Class B CE Certification, VCCI Class B
Aansluitingen 1 x RJ-45
1 x SC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...