Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

D-Link Single-Mode Fiber SFP Transceiver (DEM-210)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 137,00
excl. BTW
Partnummer:

DEM-210

EAN: 0790069298110 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Single-mode glasvezel 100Base-FX SFP-transceiver (15 km)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

D-Link Single-Mode Fiber SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: FDA/CDRH, TUV, UL, Certificering: RoHS. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, Vormfactor: Plug-in, Aansluiting(en): LC

D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 15000 m

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Certificering RoHS

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Stroomvoorziening 3.3V
Aansluiting(en) LC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u
Formaat Plug-in
Fiber type 9/125 µm
Elektromagnetische emissie FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
Power budget 17 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...