Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL QSFP+, OM3, 25m (470-13258)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 376,00
excl. BTW
Partnummer:

470-13258

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

25m QSFP+ to QSFP+ OM3 MTP Fiber Cable, Requires QSFP+

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

DELL QSFP+, OM3, 25m. Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 25 m

This Dell™ Networking QSFP+ Cable provides connectivity up to 25 meters. For use in qualified Dell™ platforms.

Features

Aansluiting 1 QSFP+
Aansluiting 2 QSFP+
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Zwart, Zilver
Type glasvezel OM3

Gewicht en omvang

Lengte snoer 25 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...