Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-10948 netwerk transceiver module (407-10948)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.599,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

407-10948

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GbE XFP Optical Transceiver, hot-pluggable, LR/LW, 10km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

DELL 407-10948. Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 100000 m, Compatibele producten: DELL PowerConnect

Dell™ Long-wavelength XFP Optical Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with XFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features LC connector.It provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power and transceiver supply voltage. This product has been tested and validated on Dell™ systems to ensure it will work with your computer and is compatible with Dell™ PowerConnect™ switch. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell system.

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Vezel-optische connector LC

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 100000 m
Compatibele producten DELL PowerConnect

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...