Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBGN QSFP+ 40000Mbit/s netwerk transceiver module (407-BBGN)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.127,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

407-BBGN

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

DELL 407-BBGN. Soort aansluiting: QSFP+

De Dell Networking 40GBASE-LR4 QSFP+ transceiver biedt 40 GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- DELL NETWORKING N4000 N4032
- DELL NETWORKING N4000 N4032F
- DELL NETWORKING N4000 N4064
- DELL NETWORKING N4000 N4064F.

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Performance

Maximaal bereik 100000 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...