Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL 407-BBOU SFP+ 10000Mbit/s 850nm netwerk transceiver module (407-BBOU)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 333,00
excl. BTW
Partnummer:

407-BBOU

EAN: 5397063819560 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

DELL 407-BBOU. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm

- Type apparaat:Networking transceiver
- Networking golflengte:Tot 850nm

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 300 m.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Dit product is compatibel met de volgende systemen.
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector SFP+
SFP transceiver type SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...