Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL Cable40GbE MTP(QSFP+) to 4xLC (470-13421)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 476,00
excl. BTW
Partnummer:

470-13421

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Dell NetworkingCable40GbE MTP(QSFP+) to4xLC Optical Connctrs5M(QSFP+SFP+OpticsREQnot incl)-Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Dell NetworkingCable40GbE MTP(QSFP+) to4xLC Optical Connctrs5M(QSFP+SFP+OpticsREQnot incl)-Kit

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...