Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL SFP+ 10GBASE-LR SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode (407-10941)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 721,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

407-10941

EAN: 5397063819515 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Networking Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

DELL SFP+ 10GBASE-LR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125. Certificering: MSA

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 10 km.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type LR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-LR

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...