Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL SFP+ 10GBASE-SR 12-pack (407-11331)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.887,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

407-11331

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Networking Transceiver 12 Pack SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

DELL SFP+ 10GBASE-SR 12-pack. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...