Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

DELL SFP+ 10GBASE-SR (407-11162)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 142,00
excl. BTW
Partnummer:

407-11162

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP+ PowerConnect 10GBASE-SR Multi-Mode Optics LC-LC Cust Kit

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

DELL SFP+ 10GBASE-SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...