Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis (JC611A)

Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis (JC611A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.544,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC611A

EAN: 0886111414499 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 10508-V Switch Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 10508-V. Breedte: 439,9 mm, Diepte: 659,9 mm, Hoogte: 886 mm. AC invoer voltage: 100 - 120 / 200 - 240

The HP 10500 Switch Series is a next-generation modular enterprise campus core switch designed to enable the evolving needs of a cloud-connected and rich-media-capable infrastructure. It sets a benchmark for performance, reliability, and scalability with next-generation Clos architecture with 3-microsecond latency, delivering ultra-high 1/10/40GbE port density and is 100GbE-ready.

With HP Intelligent Resilient Fabric (IRF) technology, the HP 10500 Switch Series can be virtualized across four chassis with a single management interface—enabling flatter, more agile networks.

Performance, Reliability and Future-proof Scalability for The Campus

• The HP 10500 Switch Series provides a high speed fully distributed next generation Clos architecture with up to 11.52 Tb/s switching capacity and up to 13.72 Tb/s switching fabric capacity to meet the demands of bandwidth-intensive applications today and in the future.


Optimized Architecture For a Cloud-Connected and Media-Rich Network

• The HP 10500 Switch Series includes a high-speed fully distributed next-generation Clos architecture that simplifies large-scale switching architecture, reduces possible fault points, and provides greater defense capabilities.


Robust Security and QoS Controls

• The HP 10500 Switch Series includes a robust set of security and quality of services features to build a trusted network that meets your ever-changing corporate policies and compliances.


Single Management View of the Network

• The HP 10500 Switch Series can be seamlessly managed with HP Intelligent Management Center (IMC) to provide end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.


Resiliency and high availability

• Redundant/load-sharing fabrics, management, fan assemblies, and power supplies: increase total performance and power availability while providing hitless, stateful failover


Virtual private network (VPN)

• IPSec: provides secure tunneling over an untrusted network such as the Internet or a wireless network; offers data confidentiality, authenticity, and integrity between two network endpoints


Management

• Management interface control: enables or disables each of the following interfaces depending on security preferences: console port, telnet port, or reset button


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 95 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C

Energie

Ingangsspanning 100 - 120 / 200 - 240V
AC invoer voltage 100 - 120 / 200 - 240

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Gewicht 76,9 kg
Diepte 659,9 mm
Hoogte 886 mm

Technische details

Doorvoersnelheid 5.7 Bpps
Switchingcapaciteit 7885 Gbit/s
Aantal sloten 14
Kleur van het product Zwart
Geheugen en processor Dual Core MIPS 1.2GHz, 512MB Flash, 8GB DDR2 SDRAM
Afmetingen (BxDxH) 439,9 x 659,9 x 886 mm
Rack-montage 20U
Rackcapaciteit 20U

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 7500 Load Balancing Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 Load Balancing Module

JD252A
€ 12.567,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

JC665A
€ 206,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

JD089B
€ 219,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

JD093B
€ 687,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

JD091A
€ 816,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

JD101A
€ 274,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

JD103A
€ 2.909,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm XFP 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm XFP 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

JD108B
€ 1.949,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

JD110A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

JD112A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

JD115A
€ 2.689,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

JD117B
€ 1.214,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

JD099B
€ 803,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER XFP 10000Mbit/s Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER XFP 10000Mbit/s Single-mode

JD121A
€ 6.426,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

JD094B
€ 1.645,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

JD098B
€ 803,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

JD090A
€ 444,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

JD092B
€ 720,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

JD100A
€ 274,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

JD120B
€ 251,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

JD111A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm XFP 10000Mbit/s 1550nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm XFP 10000Mbit/s 1550nm Single-mode

JD107A
€ 10.637,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

JD102B
€ 171,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

JD095C
€ 119,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

JD097C
€ 151,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km SFP+ 10000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km SFP+ 10000Mbit/s

JG234A
€ 5.467,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart

JC784C
€ 195,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

JD061A
€ 1.277,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m 1m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m 1m Zwart

JG326A
€ 235,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m 3m Zwart

JG327A
€ 305,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m 5m Zwart

JG328A
€ 350,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

Hewlett Packard Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

JC631A
€ 15.098,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise A10500 Main Processing Unit

Hewlett Packard Enterprise A10500 Main Processing Unit

JC614A
€ 5.343,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 10508 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 10508 Switch Svc

U2T98E
€ 28.857,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 10508 switch Svc

U2T99E
€ 38.058,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 10508 switch Svc

U2U00E
€ 46.854,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare10508 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare10508 Switch Svc

U2U01E
€ 39.605,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 10508 switch Svc

U2U02E
€ 52.133,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare10508 switch Svc

U2U03E
€ 64.109,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 10508 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 10508 Switch Svc

U2U04E
€ 52.334,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 10508 switch Svc

U2U05E
€ 68.801,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare10508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare10508 switch Svc

U2U06E
€ 84.544,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC763A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC763A network switch module

JC763A
€ 7.133,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

JD062A
€ 1.277,00
Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP E-LTU

JG649AAE
€ 5.145,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 10500 48-port Gig-T SE Module

Hewlett Packard Enterprise 10500 48-port Gig-T SE Module

JC618A
€ 9.692,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC619A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC619A network switch module

JC619A
€ 12.780,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC 1m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC 1m Zwart

JG329A
€ 302,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

JG330A
€ 377,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JG496A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG496A network switch module

JG496A
€ 6.524,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 10508/10508-V 2.32Tbps Type D Fabric Module

Hewlett Packard Enterprise 10508/10508-V 2.32Tbps Type D Fabric Module

JC754A
€ 8.617,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC756A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC756A network switch module

JC756A
€ 30.290,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

JG331A
€ 441,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC757A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC757A network switch module

JC757A
€ 15.920,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC753A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC753A network switch module

JC753A
€ 4.298,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JG392A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG392A network switch module

JG392A
€ 30.374,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

JG661A

Normale prijs: € 4.917,00

Actieprijs € 3.750,00

Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JG394A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG394A network switch module

JG394A
€ 14.317,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC755A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC755A network switch module

JC755A
€ 24.364,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 10500 2500W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise HPE FlexNetwork 10500 2500W AC Power Supply

JC610A#ABB
€ 1.323,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 10508 Switch FC SVC

U1YE5E
€ 4.869,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

U1YU9E
€ 7.761,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

U3GR2E
€ 37.319,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

U3HB7E
€ 45.950,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U3HT0E
€ 101.405,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 10508 Switch FC SVC

U3JY2E
€ 53.988,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 10508 Switch FC SVC

U3KJ9E
€ 66.384,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 10508 Switch FC SVC

U3MY0E
€ 22.749,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 10508 Switch Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 10508 Switch Foundation Care Service

U3NW6E
€ 29.574,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

U3PH8E
€ 36.258,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U3VY6E
€ 86.360,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

U3XT6E
€ 22.275,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

U3YK0E
€ 27.505,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

U4BW1PE
€ 10.329,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

U4CA1PE
€ 27.102,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 10508 Switch FC SVC

U4CG8PE
€ 14.703,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U4CL9PE
€ 33.378,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch HP 10508 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch HP 10508 Swt FC SVC

U4CU7PE
€ 4.869,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

U4DA2PE
€ 7.761,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U4FD8PE
€ 22.845,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 10508 Switch FC SVC

U4FU7PE
€ 6.073,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD HP 10508 Swch ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD HP 10508 Swch ProCare SVC

U1CC6PE
€ 10.214,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP10508SwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP10508SwthProCareSVC

U1CC7PE
€ 13.908,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR HP10508SwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR HP10508SwthProCareSVC

U1CC8PE
€ 18.282,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR10508Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR10508Swth ProCare SVC

U1CD0PE
€ 30.681,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 10508Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 10508Swth ProCare SVC

U1CD1PE
€ 35.054,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 10508 Switch FC SVC

U3ML3E
€ 18.555,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCare w/CDMR10508 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCare w/CDMR10508 Switch SVC

U9T46E
€ 77.836,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCare w/CDMR10508 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCare w/CDMR10508 Switch SVC

U9U29E
€ 102.144,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR10508 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR10508 Switch SVC

U9W22E
€ 88.583,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Y58E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y58E IT support service

U9Y58E
€ 101.312,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

JG325B
€ 1.324,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U3HK7E
€ 77.273,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 10508 Switch FC SVC

U3JM6E
€ 41.023,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U3KS6E
€ 90.001,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 10508 Switch FC SVC

U3NK4E
€ 22.584,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 10508 Switch FC SVC

U3PV2E
€ 9.146,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 10508 Switch FC SVC

U3QG7E
€ 13.520,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 10508 Switch FC SVC

U3VL6E
€ 65.784,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

U3XB9E
€ 16.805,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 10508 Switch FC SVC

U4BR5E
€ 5.197,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 10508 Switch PCA Service

U5QV3E
€ 46.575,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 10508 Switch PCA Service

U5RK0E
€ 61.418,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 10508 Switch PCA Service

U5RY7E
€ 75.700,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 10508 Switch PCA Service

U5SN4E
€ 58.525,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 10508 Switch PCA Service

U5TC1E
€ 77.066,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 10508 Switch Service

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 10508 Switch Service

U5TR8E
€ 94.884,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 10508 Switch PCA Service

U5UF5E
€ 71.763,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 10508 Switch PCA Service

U5UV2E
€ 94.403,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 10508 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 10508 Switch PCA SVC

U5VY6E
€ 97.515,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR10508 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR10508 Switch PCA Service

U5XF8E
€ 109.466,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

JG709A
€ 1.845,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 NetStream Monitoring Module

Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 NetStream Monitoring Module

JD254A
€ 7.442,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 10508 Swch ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 10508 Swch ProCare SVC

U1CC9PE
€ 26.537,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 SSL VPN

Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 SSL VPN

JD253A
€ 23.568,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...