Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+ (728987-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 699,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

728987-B21

EAN: 0887758480083 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP Ethernet 10Gb 2-port 571SFP+ Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x

Is your data center facing tough issues from the new generation of applications such as high performance computing and cloud computing?

The HP Ethernet 10Gb 2-port 571SFP+ Adapter, based on the Performant SFC9020 controller from Solarflare, is designed to address them head on. Equipped to handle the application loads of the latest multi-core processors, it also delivers unmatched power efficiency for the consolidation and deployment of high-density servers.

Now available as a fully supported factory installed option on the HP ProLiant DL360p Gen8 and HP DL380p Gen8 servers, the HP 571SFP+ Adapter has two SFP+ cages that enable connections with DACs as well as SR fiber optic modules.

The HP 571SFP+ Adapter supports high performance networking features such as VLAN tagging, low latency interrupts, TCP and UDP checksum offloading, MSI-X, NIC teaming (bonding), Receive Side Scaling (RSS), jumbo frames, and PXE boot.

Application Performance Leadership

• The HP Ethernet 10Gb 2-port 571SFP+ Adapter provides low latency along with full 40 Gbps bidirectional line-rate performance.


Optimization of Server I/O

• RFS (Receive Flow Steering) optimizes compute cycles and cache/memory bandwidth.


Power Efficiency

• Consumes less than half the power of other network adapters.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x

Performance

Plug and play Ja

Certificaten

RoHS compliance Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise 453151-B21 netwerk transceiver module

MPN: 453151-B21
€ 314,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21
€ 614,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 117,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...