Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 10Gb LRM X2 (459007-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.358,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

459007-B21

EAN: 0883585449293 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco 10Gb Ethernet Base LRM X2 Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 10Gb LRM X2. Soort aansluiting: X2, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, SFP transceiver type: LRM. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125, Compatibele producten: Cisco Catalyst 3120. Certificering: MSA

Cisco 10Gb Ethernet Base Long Range Multimode X2 Module

Netwerk

Soort aansluiting X2
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type LRM

Performance

Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125
Compatibele producten Cisco Catalyst 3120

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...