Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 1910-8 -PoE+ Managed Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Zwart (JG537A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 201,00
excl. BTW
Partnummer:

JG537A#ABB

EAN: 0887758142516 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 1910-8 -PoE+ Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 1910-8 -PoE+. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Kleur van het product: Zwart. Type processor: MIPS

HP 1910 switches are advanced smart managed fixed-configuration Gigabit and Fast Ethernet switches designed for small businesses in an easy-to-administer solution. The series has 8 gigabit models and 5 Fast Ethernet models. The gigabit models are : 8-, 16-, 24-, and 48-port 10/100/1000 non-PoE models; and two 8-port and two 24-port 10/100/1000 PoE models. Gigabit models have additional true Gigabit SFP ports for fiber connectivity. The Fast Ethernet models are : 8-. 24- and 48- 10/100 non-PoE models and 8-, 24- 10/100 PoE+ models. The Fast Ethernet models come with additional 2 combo uplink ports . All HP 1910 models support rack mounting or desktop operation. Customizable features include basic layer 2 features like VLANs and link aggregation as well as advanced features such as Layer 3 static routing, IPv6, ACLs and Spanning Tree Protocols. HP 1910 switches come with a lifetime warranty covering the unit, fans, and power supplies.

Beheer

• Simple Web management: allows for easy management of the switch- even by nontechnical users- through an intuitive Web GUI; http and secure http (https) is supported


Quality of Service (QoS)

• Broadcast control: allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic


Interfaces

• IPv6: IPv6 host: enables switches to be managed and deployed at the IPv6 network's edge. IPv6 routing: supports IPv6 static routes. MLD snooping: forwards IPv6 multicast traffic to the appropriate interface, preventing traffic flooding. IPv6 ACL/QoS: supports ACL and QoS for IPv6 network traffic.


Beveiliging

• Advanced access control lists (ACLs): enables network traffic filtering and enhances network control using MAC- and IP-based ACLs; time-based ACLs allow for greater flexibility with managing network access


Prestaties

• Half-/full-duplex auto-negotiating capability on every port: doubles the throughput of every port


Layer 2 switching

• VLAN support and tagging: supports IEEE 802.1Q (4,094 VLAN IDs) and 256 VLANs simultaneously


Layer 3 services

• Address Resolution Protocol (ARP): determines the MAC address of another IP host in the same subnet; supports static ARPs; gratuitous ARP allows detection of duplicate IP addresses; proxy ARP allows normal ARP operation between subnets or when subnets are separated by a Layer 2 network

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat Rack (1U)
Veiligheid IEC 60950-1; EN 60950-1; UL 60950-1 2nd Edition; CSA C22.2 No. 60950-1-07 2nd Edition
Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 Class A; VCCI Class A; EN 55022 Class A; CISPR 22 Class A; EN 55024; EN 61000-3-2 2000, 61000-3-3; ICES-003 Class A

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
Aantal SFP-poorten 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Aantal Combo SFP-poorten 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8192 entries
Switchingcapaciteit 5,6 Gbit/s
Throughput 4,2 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
Latentie (1 Gbps) 5 µs

Performance

Type processor MIPS
Flash memory 32 MB
Frequentie van processor 500 MHz

Energie

AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 90W
Ingangsspanning 100 - 240V

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 62 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 tot 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 to 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 tot 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F

Gewicht en omvang

Breedte 330 mm
Diepte 230 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 2,1 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; limited command-line interface; Web browser; SNMP Manager; IEEE 802.3 Ethernet MIB
Latentie 100 Mb Latency: < 5 µs; 1000 Mb Latency: < 5 µs
Afmetingen (BxDxH) 330 x 230 x 44 mm
Geheugen en processor : MIPS @ 500 MHz, 32 MB flash, packet buffer size: 512 KB, 128 MB RAM
Frequentie 50/60 Hz
Maat 32.99 cm (12.99")
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet (hardware included)
Gewicht 2.1 kg (4.63 lb)
Aansluitingen 8 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+);Duplex: half or full; 2 SFP dual-personality 1000 Mbps ports (IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Supports a maximum of 8 autosensing 10/100 ports
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0AH6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AH6E IT support service

MPN: U0AH6E
€ 216,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP19xx SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP19xx SwchprdtsProCareSVC

MPN: U1CH1PE
€ 18,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP19xxSwth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP19xxSwth prdctProCareSVC

MPN: U1CH2PE
€ 25,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR19xxSwth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR19xxSwth prdctProCareSVC

MPN: U1CH3PE
€ 34,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR19xxSwth prdct ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR19xxSwth prdct ProCare SVC

MPN: U1CH5PE
€ 23,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 19xxSwth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 19xxSwth ProCare SVC

MPN: U1CH6PE
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U1YG6E
€ 19,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 19xx switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 19xx switch Svc

MPN: U2P67E
€ 74,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc

MPN: U2P70E
€ 103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

MPN: U2P72E
€ 40,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

MPN: U2P73E
€ 50,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR Proact Care 19xx Switch Svc

MPN: U2P74E
€ 62,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

MPN: U3GG3E
€ 70,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HD0E
€ 84,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HL6E
€ 109,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HU0E
€ 132,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3JC0E
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3JP4E
€ 110,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3KA2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3KA2E IT support service

MPN: U3KA2E
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KL1E
€ 115,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KT8E
€ 149,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3LB3E
€ 183,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3MA4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3MA4E IT support service

MPN: U3MA4E
€ 36,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NM0E
€ 56,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

MPN: U3PK8E
€ 21,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3PX4E
€ 33,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD

MPN: U3VA1E
€ 65,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VN0E
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VZ9E
€ 103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3XE3E
€ 46,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DB8PE
€ 18,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DH5PE
€ 28,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DN3PE
€ 28,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DT9PE
€ 38,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DY8PE
€ 8,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EX1PE
€ 21,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

MPN: U9T53E
€ 88,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

MPN: U9U36E
€ 113,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

MPN: U9V20E
€ 137,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR19xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR19xx Switch SVC

MPN: U9W30E
€ 110,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9X46E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9X46E IT support service

MPN: U9X46E
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9X86E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9X86E IT support service

MPN: U9X86E
€ 172,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y61E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y61E IT support service

MPN: U9Y61E
€ 137,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProaCare w/CDMR19xx Switch SVC

MPN: U9Z36E
€ 177,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise U2P66E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2P66E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2P66E
€ 58,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 19xx Switch Svc

MPN: U2P68E
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare19xx Switch Svc

MPN: U2P71E
€ 53,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 19xx Swt products FC SVC

MPN: U3GS9E
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MN0E
€ 29,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MZ8E
€ 44,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NY1E
€ 67,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3QJ6E
€ 14,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3WN8E
€ 34,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U3XW0E
€ 55,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 19xx Switch products FC SVC

MPN: U4BG0E
€ 16,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EE4PE
€ 14,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 19xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 19xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4FN0PE
€ 11,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks V Series Installation SVC

Hewlett Packard Enterprise Networks V Series Installation SVC

MPN: UY901E
€ 289,00 Niet op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

MPN: J4858C
€ 66,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

MPN: J8177C
€ 100,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

MPN: J4859C
€ 185,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 220,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

MPN: JD118B
€ 256,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 52,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5RE8E
€ 114,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5RU5E
€ 149,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 19xx Switch pdts PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 19xx Switch pdts PCA Service

MPN: U5SJ2E
€ 157,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5SX9E
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5TM6E
€ 157,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 19xx Switch pdts SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 19xx Switch pdts SVC

MPN: U5UB3E
€ 192,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5UR0E
€ 156,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 19xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 19xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5VE7E
€ 203,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR19xx Swh PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR19xx Swh PCA Service

MPN: U5VU4E
€ 249,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5WJ1E
€ 133,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5WU5E
€ 173,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5XE9E
€ 212,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

MPN: U5XR3E
€ 154,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

MPN: U5YB7E
€ 201,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR19xx Switch PCA Service

MPN: U5YN1E
€ 247,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5YY5E
€ 190,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5ZJ9E
€ 249,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 19xx Switch PCA Service

MPN: U5ZV3E
€ 304,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...