Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise 2620-24 (J9623A#ABB)

Hewlett Packard Enterprise 2620-24 (J9623A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 398,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9623A#ABB

EAN: 0885631711217 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP 2620-24 Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 2620-24. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 12,8 Gbit/s, Throughput: 9,5 Mpps. Formaat: 1U, Kleur van het product: Grijs

The HP 2620 Switch Series consists of five switches with 10/100 connectivity. The HP 2620-24 Switch is a fanless switch with quiet operation, making it ideal for deployments in open spaces. The HP 2620-24-PPoE+ Switch, HP 2620-24-PoE+ Switch, and HP 2620-48-PoE+ Switch are IEEE 802.3af- and IEEE 802.3at-compliant switches and provide up to 30 W per powered port. The HP 2620-48 Switch has variable speed fans for quiet operation. All 2620 series switches include two 10/100/1000BASE-T ports and two SFP slots for Gigabit Ethernet uplink connectivity. An optional redundant external power supply is also available to provide redundancy in the event of a power supply failure. With IPv4/IPv6 static and RIP routing, robust security and management features, free lifetime warranty, and free software updates, the HP 2620 Switch Series is a cost-effective solution for customers who are building converged enterprise edge networks.

Quality of Service (QoS)

• Layer 4 prioritization: enables prioritization based on TCP/UDP port numbers


Connectivity

• Auto-MDIX: automatically adjusts for straight-through or crossover cables on all 10/100 and 10/100/1000 ports


Resiliency and high availability

• External redundant power supply: provides high reliability


Manageability

• Dual flash images: provides independent primary and secondary operating system files for backup while upgrading


Layer 2 switching

• VLANs: provide support for 512 VLANs and 4,094 VLAN IDs


Layer 3 routing

• Static IP routing: provides manually configured routing; includes ECMP capability


Security

• Access control lists (ACLs): provide IP Layer 3 filtering based on source/destination IP address/subnet and source/destination TCP/UDP port number


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
Veiligheid EN 60950/IEC 60950; CAN/CSA 22.2 No. 60950; EN 60825; UL 60950
Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A

Beheerfuncties

Switch-laag L3
MIB-ondersteuning Ja
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Aantal SFP-poorten 2
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Console port RJ-45
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Aantal moduleslots SPF 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC-adrestabel 16000 entries
Switchingcapaciteit 12,8 Gbit/s
Throughput 9,5 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 8,3 µs
Latentie (1 Gbps) 2,9 µs
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SMON, CLI

data storage devices

Stapelbaar Ja
Type processor PowerPC FreeScale 8313
Kloksnelheid processor 400 MHz
Packet buffergeheugen 1 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 4 MB
Intern geheugen 512 MB
Frequentie van processor 400 MHz

Energie

AC invoer voltage 100-230 V
AC invoer frequentie 50 Hz
Stroomverbruik 22,1 W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

data storage devices

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Warmtedissipatie 95 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 44,3 cm
Diepte 25,4 cm
Hoogte 4,39 cm
Gewicht 2,59 kg

Overige specificaties

Latentie 100 Mb Latency: < 8.3 µs (LIFO 64-byte packets); 1000 Mb Latency: < 2.9 µs (LIFO 64-byte packets)
Verbindingstechnologie Bedraad
Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP SFP 100Mbit/s Multimode

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP SFP 100Mbit/s Multimode

J9054C
€ 109,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1550nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1550nm Single-mode

J4860C

Normale prijs: € 1.844,00

Actieprijs € 1.800,00

Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

J4858C
€ 66,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

J4859C
€ 183,00
Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410 Zilver

Hewlett Packard Enterprise X410 Zilver

J9583A
€ 93,00
Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

J8177C
€ 100,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver SFP 1000Mbit/s 1490nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver SFP 1000Mbit/s 1490nm Single-mode

J9142B
€ 801,00
Op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

U4830E
€ 1.156,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

U4826E
€ 258,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620 Switch Svc

U2U34E
€ 213,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620 switch Svc

U2U35E
€ 268,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620 switch Svc

U2U36E
€ 328,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare2620 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare2620 Switch Svc

U2U37E
€ 395,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620 switch Svc

U2U38E
€ 514,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620 switch Svc

U2U39E
€ 617,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 2620 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 2620 Switch Svc

U2U40E
€ 396,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620 switch Svc

U2U41E
€ 519,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620 switch Svc

U2U42E
€ 623,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

U0AA3E
€ 772,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0AK9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AK9E IT support service

U0AK9E
€ 945,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL NBD HP2620-24 SwchProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL NBD HP2620-24 SwchProCareSVC

U1CJ3PE
€ 68,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL 24x7 HP2620-24SwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL 24x7 HP2620-24SwthProCareSVC

U1CJ4PE
€ 142,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR HP2620-24SwthProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR HP2620-24SwthProSVC

U1CJ5PE
€ 136,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

U9T55E
€ 129,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

U9U38E
€ 169,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR2620 Switch SVC

U9V22E
€ 207,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

U9W32E
€ 435,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

U9W94E
€ 556,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR2620 Switch SVC

U9X88E
€ 681,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U9Y62E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y62E IT support service

U9Y62E
€ 592,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

U2AC4E
€ 452,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2AF3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2AF3E IT support service

U2AF3E
€ 371,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3QQ9E
€ 408,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3QR1E
€ 499,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

U3QY2E
€ 579,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

U3RB6E
€ 708,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3RG5E
€ 616,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3RV9E
€ 753,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2620-24 sw FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2620-24 sw FC SVC

U3UD6PE
€ 50,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2620-24 sw FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2620-24 sw FC SVC

U3UK5PE
€ 78,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3VN9E
€ 277,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3WA8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3WA8E IT support service

U3WA8E
€ 339,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

U3XH3E
€ 240,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

U3XY8E
€ 293,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 2620-24 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 2620-24 FC SVC

U4GK5PE
€ 57,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2620-24 Switch FC SVC

U4GN5PE
€ 47,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

U3SH4E
€ 200,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

U3SM2E
€ 162,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

U3SW8E
€ 298,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3TA7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3TA7E IT support service

U3TA7E
€ 363,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 2620-24 Swt FC SVC

U3TP9PE
€ 102,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2620-24 sw FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2620-24 sw FC SVC

U3TR5PE
€ 82,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3TW9PE
€ 159,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2620-24 sw FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2620-24 sw FC SVC

U3TY3PE
€ 170,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2AF0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2AF0E IT support service

U2AF0E
€ 314,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

U3QU3E
€ 452,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3RE1E
€ 482,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

U3SS9E
€ 172,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 2620-24 Switch FC SVC

U3UF9E
€ 88,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 2620-24 Swt FC SVC

U3VB0E
€ 214,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

U3WR9E
€ 192,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 2620-24 Switch FC SVC

U3TG6E
€ 101,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 2620-24 Switch FC SVC

U3TL5E
€ 107,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 2620-24 Switch FC SVC

U3TT3E
€ 168,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

U3UA0E
€ 60,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 2620-24 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 2620-24 Switch PCA Service

U5RF2E
€ 426,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 2620-24 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 2620-24 Switch PCA Service

U5RU9E
€ 555,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2620-24 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2620-24 Switch PCA Service

U5SJ6E
€ 623,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 2620-24 Switch PCA SVC

U5SY3E
€ 537,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 2620-24 Switch PCA SVC

U5TN0E
€ 643,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 2620-24 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 2620-24 Switch SVC

U5UB7E
€ 786,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 2620-24 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 2620-24 Switch PCA Service

U5UR4E
€ 663,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 2620-24 Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 2620-24 Switch PCA Service

U5VF1E
€ 866,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP2620-24SwchPCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP2620-24SwchPCA Service

U5VU8E
€ 1.060,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5WJ5E
€ 458,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5WU9E
€ 596,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5XF3E
€ 669,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

U5XR7E
€ 569,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

U5YC1E
€ 680,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR2620-24 Switch PCA SVC

U5YN5E
€ 832,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5YY9E
€ 692,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5ZK3E
€ 904,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 2620-24 Switch PCA SVC

U5ZV7E
€ 1.107,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

83370
€ 12,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 7,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

83412
€ 31,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

AJ833A
€ 68,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

QK734A
€ 90,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

QK735A
€ 127,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...