Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC (221691-B26)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 143,00
excl. BTW
Partnummer:

221691-B26

EAN: 0720591158583 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFC, Multi-mode

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 30 m

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Soort stekkers Male/Male
Soort kabel OFC
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Multi-mode
Golflengte 850 nm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...