Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 378929-B21 SFP 1000Mbit/s Multimode netwerk transceiver module (378929-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 448,00
excl. BTW
Partnummer:

378929-B21

EAN: 0829160693316 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco Ethernet SX Fiber SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, SFP transceiver type: SX. Maximaal bereik: 550 m, Soort kabel: Multimode

The industry-standard Cisco SFP transceivers are hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
SFP transceiver type SX

Performance

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Soort kabel Multimode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...