Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 (QR482A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 10.630,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QR482A

EAN: 0886112160845 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

2-node, 400TB Raw, SFF SAS, 21.6 kg

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200. Soorten RAID: 1, 5, 6. Kleur van het product: Zwart, Geel. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s. Compatibele besturingssystemen: 3PAR OS version 3.1.3 and later. Gewicht: 21,6 kg, Breedte: 483 mm, Diepte: 676 mm

Have budget constraints forced you to settle for midrange storage with compromised performance and scalability? Is managing your storage taking up more and more time while delivering diminishing returns?

The world’s most advanced storage platform has extended its midrange offerings, delivering effortless, efficient, bulletproof, and futureproof storage to the entire midrange. HP 3PAR StoreServ 7000 Storage delivers the same industry-leading architecture chosen by 3 of the world's 4 largest Managed Service Providers at a price that makes compromises a thing of the past. It’s also the only platform that offers the performance required to double virtual machine (VM) density on your physical servers—guaranteed. Store all of your data on a single system that supports advanced features such as storage federation and automated tiering and enables you to start small and grow without disruption. Make storage effortless.

Design

Kleur van het product Zwart, Geel

Opslagmedia

Maximum aantal schijven per behuizing 144
Soorten RAID 1, 5, 6
Maximumcapaciteit 400
Aantal opslagkaarten ondersteund 144

Performance

Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s

Minimale systeemeisen

Compatibele besturingssystemen 3PAR OS version 3.1.3 and later

Gewicht en omvang

Gewicht 21,6 kg
Breedte 483 mm
Diepte 676 mm
Hoogte 88 mm

Inhoud van de verpakking

Meegeleverde kabels SAS

Overige specificaties

Hostinterface 8 Gb/sec Fibre Channel (4) Ports
Interne cache 24580 MB
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise AF557A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 45,00 Niet op voorraad
Geheugenmodules
Hewlett Packard Enterprise 4GB (1x4GB) Single Rank x4 PC3L-12800R (DDR3-1600) Registered CAS-11 Low Voltage Memory Kit 4GB DDR3 1600MHz geheugenmodule

Hewlett Packard Enterprise 4GB (1x4GB) Single Rank x4 PC3L-12800R (DDR3-1600) Registered CAS-11 Low Voltage Memory Kit 4GB DDR3 1600MHz geheugenmodule

MPN: 713981-B21
€ 109,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

MPN: AP820A
€ 284,00 Niet op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 653206-B21

Hewlett Packard Enterprise 653206-B21

MPN: 653206-B21
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: A8002B

Normale prijs € 1.039,00

Nu € 938,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

MPN: A8003B

Normale prijs € 1.664,00

Nu € 1.495,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: AJ762B
€ 540,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

MPN: AJ763B

Normale prijs € 1.059,00

Nu € 990,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP767B
€ 948,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP768B
€ 1.664,00 Op voorraad
Kabeladapters & verloopstukjes
Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit

Hewlett Packard Enterprise QSFP/SFP+ Adaptor Kit

MPN: 655874-B21
€ 79,00 Niet op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

Hewlett Packard Enterprise 488069-B21 montagekit

MPN: 488069-B21
€ 70,00 Niet op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA

Hewlett Packard Enterprise QLogic InfiniBand 4X QDR PCI-E G2 2-port HCA

MPN: 583211-B21
€ 753,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 593717

Hewlett Packard Enterprise 593717

MPN: 593717-B21
€ 554,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise NC365T

Hewlett Packard Enterprise NC365T

MPN: 593722-B21
€ 292,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 615732-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 615732-B21
€ 146,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 331T

Hewlett Packard Enterprise 331T

MPN: 647594-B21
€ 181,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 649282-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 649282-B21
€ 1.095,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 649283-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 649283-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 649283-B21
€ 1.045,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 1Gb 2-port 361T

MPN: 652497-B21
€ 167,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+

MPN: 652503-B21
€ 463,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T

MPN: 656596-B21
€ 469,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+

MPN: 665249-B21
€ 437,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand FDR 2-port 545QSFP

MPN: 702211-B21
€ 1.428,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE311A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A netwerkkaart & -adapter

MPN: AE311A
€ 925,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

MPN: AJ764A
€ 945,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.763,00 Op voorraad
HP Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

HP Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ821B
€ 9.495,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ822B
€ 14.268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

MPN: AK344A
€ 314,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP769B
€ 602,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

MPN: AP770B
€ 993,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW563A
€ 7.261,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW564A
€ 11.177,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

MPN: AP818A
€ 224,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

MPN: AP819A
€ 252,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit

Hewlett Packard Enterprise 2 Meter Expansion Cable Kit

MPN: AW566A
€ 218,00 Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

MPN: AK242B#ABB
€ 3.023,00 Niet op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Hyper-V Media LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Hyper-V Media LTU

MPN: BD178A
€ 3.189,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Base LTU

MPN: BC747A
€ 927,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Replication Software Suite Drive LTU

MPN: BC748A
€ 102,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite v2 Drive LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite v2 Drive LTU

MPN: BD269A
€ 107,00 Niet op voorraad
Optische schrijfstations
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack

MPN: 652232-B21
€ 99,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack

Hewlett Packard Enterprise 12.7mm Slim SATA DVD RW JackBlack

MPN: 652235-B21
€ 102,00 Niet op voorraad
Processoren
Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609

Hewlett Packard Enterprise Intel Xeon E5-2609

MPN: 662252-B21
€ 447,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz

Hewlett Packard Enterprise DL380p Gen8 Intel Xeon E5-2609v2 4C 2.5GHz

MPN: 715222-B21
€ 447,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Base LTU

MPN: BC745A
€ 833,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Drive LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Operating System Software Suite Drive LTU

MPN: BC746A
€ 93,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Base LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Base LTU

MPN: BC749A
€ 887,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Data Optimization Software Suite Drive LTU

MPN: BC750A
€ 86,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for VMware LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for VMware LTU

MPN: BC768A
€ 3.033,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Exchange LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft Exchange LTU

MPN: BC769A
€ 3.033,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft SQL LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Microsoft SQL LTU

MPN: BC770A
€ 3.033,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Oracle LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Software Suite for Oracle LTU

MPN: BC771A
€ 3.033,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Oracle LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Oracle LTU

MPN: BC771B
€ 2.871,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Microsoft Hyper-V LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Application Suite for Microsoft Hyper-V LTU

MPN: BD178B
€ 2.871,00 Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit

Hewlett Packard Enterprise 6 Meter Expansion Cable Kit

MPN: AP879A
€ 884,00 Niet op voorraad
Slot expansies
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA

Hewlett Packard Enterprise InfiniBand 4X QDR ConnectX-2 PCIe G2 Dual Port HCA

MPN: 592520-B21
€ 1.244,00 Niet op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Software Suite LTU

Hewlett Packard Enterprise 3PAR 7200 Reporting Software Suite LTU

MPN: BC767A
€ 3.068,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed Rack (1U) Grijs

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 8Gb Simple SAN Connection Kit Managed Rack (1U) Grijs

MPN: AK241B
€ 5.501,00 Op voorraad
HP 8/20q Fibre Channel Switch

HP 8/20q Fibre Channel Switch

MPN: AK242B#05Y
€ 3.023,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.510,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

MPN: AM870B
€ 16.896,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U)

MPN: AP771B
€ 8.524,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...