Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC) 4m LC LC (QL281B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 182,00
excl. BTW
Partnummer:

QL281B

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 4m 50/125 (LC-LC). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk

Gewicht en omvang

Lengte snoer 4 m
Gewicht 450 g

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...