Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.538,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs J9823A

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs (J9823A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 4.681,00

Nu € 3.143,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9823A

EAN: 0888182309049 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5406R-44G-PoE+/2SFP+ (No PSU) v2 zl2 Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Switchingcapaciteit: 528 Gbit/s, Throughput: 392,8 Mpps, Latentie (1 Gbps): 2,9 µs. Kleur van het product: Grijs. Type processor: P2020, Frequentie van processor: 1200 MHz, Flash memory: 16 MB

The HP 5400R zl2 Switch Series is the next-generation modular switch designed for enterprise edge and SMB and branch office core deployments. With enterprise-class resiliency and unprecedented flexibility, scalability and ease of use, the 5400R supports demanding network features such as hitless failover, power supply redundancy, QoS and security with full L3 features.
Robust virtualization with HP AllianceOne solutions and flexible connectivity including 10 Gigabit Ethernet and full PoE+, the 5400R requires no add-on software licensing and is SDN ready with OpenFlow support.

• The HP 5400R zl2 Switch Series provides enterprise-class resiliency and unprecedented flexibility, scalability and ease of use for enterprise edge, and SMB and branch office core deployments.


• The HP 5400R zl2 Switch Series uses the 5th generation HP Networking ASIC and delivers wire-speed classification and policy enforcement. This hardware-based control of access and traffic allows protection, detection and response to network threats with no network performance degradation.


• The HP 5400R zl2 Switch Series includes a robust set of security and quality of services features to build a secure network that meets ever-changing corporate policies and compliances.


• The HP 5400R zl2 Switch Series can be seamlessly managed with HP Intelligent Management Center (IMC) to provide end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.

Design

Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 44
Aantal SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 2
Aantal geïnstalleerde SFP modules 4
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
Aantal moduleslots SPF+ 2

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 528 Gbit/s
Throughput 392,8 Mpps
Latentie (1 Gbps) 2,9 µs
Latentie (10 Gbps) 2 µs

Performance

Type processor P2020
Kloksnelheid processor 1200 MHz
Flash memory 16 MB
Frequentie van processor 1200 MHz

Energie

Ingangsspanning 110 - 127 / 200 - 240 VAC
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 to 95 @ 113°F
Warmtedissipatie 2450 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 444,5 mm
Diepte 450,9 mm
Hoogte 175,3 mm
Gewicht 12,8 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB)
Latentie 1000 Mb Latency: < 2.9 µs; 10 Gb/s Latency: < 2.0 µs
Afmetingen (BxDxH) 444,5 x 450,9 x 175,3 mm
Geheugen en processor Freescale P2020 dual core @ 1.2 GHz; 16 MB flash; 1 GB SD Card; 4 GB DDR3 SODIMM
Switch fabric snelheid 1015 Gb/s
Aansluitingen 44 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports; 2 open 10GbE SFP+ transceiver slots; 4 open module slots; Supports a maximum of 34 10GbE ports or 140 autosensing 10/100/1000 ports or 98 mini-GBICs, or a combination; Included
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UE6E
€ 552,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UE8E
€ 687,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UE9E
€ 807,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 6h CTR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 6h CTR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UF2E
€ 1.784,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 6h CTR w/CDMR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 6h CTR w/CDMR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UF3E
€ 1.902,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

MPN: U4UF4E
€ 1.584,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

MPN: U4UF6E
€ 2.002,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UF7E
€ 2.349,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UG0E
€ 3.624,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UG2E
€ 3.540,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7 w/CDMR5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x7 w/CDMR5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UG4E
€ 4.815,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 3Y 6h CTR

MPN: U4UG5E
€ 5.190,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6h CTR w/CDMR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 6h CTR w/CDMR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UG6E
€ 5.538,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UG9E
€ 2.067,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4h Exc 5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4h Exc 5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UH0E
€ 3.303,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UH1E
€ 2.621,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UH2E
€ 3.075,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UH4E
€ 4.290,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UH5E
€ 4.745,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24X75406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24X75406R Swtch FC SVC

MPN: U4UH6E
€ 4.180,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UH7E
€ 4.635,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x75406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x75406R Swtch PC SVC

MPN: U4UH8E
€ 5.849,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y 4h

Hewlett Packard Enterprise 5Y 4h

MPN: U4UJ5E
€ 4.049,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR Sup5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UJ7E
€ 3.771,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UJ9E
€ 5.260,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UK0E
€ 5.817,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24X7 w/CDMR5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UK2E
€ 5.683,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renewal Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renewal Nbd Exc5406R Swtch FC SVC

MPN: U4UK9PE
€ 543,00 Niet op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

MPN: J9281B
€ 115,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

MPN: J9283B
€ 142,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3Y 4h

Hewlett Packard Enterprise 3Y 4h

MPN: U4UF5E
€ 2.530,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Next Businessday5406R Swtch PC SVC

MPN: U4UF9E
€ 3.332,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 3Y 24x7

MPN: U4UG1E
€ 3.239,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x75406R Swtch PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4h 24x75406R Swtch PC SVC

MPN: U4UG3E
€ 4.543,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

MPN: U4UJ4E
€ 2.543,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

MPN: U4UJ6E
€ 3.224,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

MPN: U4UK1E
€ 5.211,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks 56xx zl Switch 82xx zl Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks 56xx zl Switch 82xx zl Switch Installation Service

MPN: U4828E
€ 551,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Hardware koeling accessoires
Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Switch Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Switch Fan Tray

MPN: J9831A
€ 189,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks 54xx/82xx zl Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks 54xx/82xx zl Startup Service

MPN: U4832E
€ 1.809,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

MPN: J8177C
€ 148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR

MPN: J8437A
€ 2.601,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

MPN: J9152A
€ 489,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4860C

Normale prijs € 1.860,00

Nu € 1.657,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

MPN: J9054C
€ 109,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

MPN: J9142B
€ 801,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

MPN: J9150A
€ 240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

MPN: J9151A
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

MPN: J9153A
€ 2.870,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Advanced Services v2 zl Module with HDD

Hewlett Packard Enterprise Advanced Services v2 zl Module with HDD

MPN: J9857A
€ 3.250,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Advanced Services v2 zl Module with SSD

Hewlett Packard Enterprise Advanced Services v2 zl Module with SSD

MPN: J9858A
€ 4.292,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

MPN: J9285B
€ 192,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 5400R 2750W PoE+ zl2 Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 5400R 2750W PoE+ zl2 Power Supply

MPN: J9830A#ABB
€ 1.610,00 Niet op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X450 4U/7U Universal 4-Post Rack Mounting Kit

Hewlett Packard Enterprise X450 4U/7U Universal 4-Post Rack Mounting Kit

MPN: J9852A
€ 273,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise J9550A#ABB

Hewlett Packard Enterprise J9550A#ABB

MPN: J9550A
€ 761,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9300A

Normale prijs € 753,00

Nu € 710,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9301A

Normale prijs € 794,00

Nu € 747,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSM Additional 40 Access Point E-LTU

Hewlett Packard Enterprise MSM Additional 40 Access Point E-LTU

MPN: J9371AAE
€ 2.247,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T PoE+ v2 zl

Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T PoE+ v2 zl

MPN: J9534A

Normale prijs € 1.018,00

Nu € 955,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T PoE+ / 2-port 10GbE SFP+ v2

Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T PoE+ / 2-port 10GbE SFP+ v2

MPN: J9536A

Normale prijs € 1.207,00

Nu € 988,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise J9537A network switch module

Hewlett Packard Enterprise J9537A network switch module

MPN: J9537A

Normale prijs € 828,00

Nu € 679,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBase-T v2

Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBase-T v2

MPN: J9546A

Normale prijs € 2.550,00

Nu € 2.047,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise J9547A network switch module

Hewlett Packard Enterprise J9547A network switch module

MPN: J9547A
€ 1.308,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2

Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2

MPN: J9548A
€ 2.030,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP v2

Hewlett Packard Enterprise 12-port Gig-T PoE+ / 12-port SFP v2

MPN: J9637A

Normale prijs € 1.973,00

Nu € 1.588,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5400R zl2 Management Module

Hewlett Packard Enterprise 5400R zl2 Management Module

MPN: J9827A

Normale prijs € 1.248,00

Nu € 820,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise J9828A 700W Zilver

Hewlett Packard Enterprise J9828A 700W Zilver

MPN: J9828A#ABB
€ 414,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5400R 1100W PoE+ zl2 Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 5400R 1100W PoE+ zl2 Power Supply

MPN: J9829A#ABB
€ 633,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSM775 zl Premium Controller Module

Hewlett Packard Enterprise MSM775 zl Premium Controller Module

MPN: J9840A

Normale prijs € 4.801,00

Nu € 3.885,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...