Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart (JG541A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.010,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG541A

EAN: 0887111430434 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+-4SFP HI. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s, Throughput: 130,9 Mpps, Latentie (1 Gbps): 5 µs. Kleur van het product: Zwart. Intern geheugen: 1024 MB, Type geheugen: SDRAM, Flash memory: 512 MB

The HP 5500 HI Switch Series delivers outstanding resiliency, security, and multiservice support at the edge layer of large campus and branch networks. The HP 5500 HI has a robust feature set supporting 1440W PoE+, fixed and modular 10GbE, 9 chassis IRF stacking, Static & RIP Routing, OSPF, MPLS, ACLs, IPv6 and Energy Efficient Ethernet.

The HP 5500 HI Switch Series offers advanced technologies including OAM, CFD, Multi-level QoS, MPLS, and VPLS, and can be managed with the HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire network and includes Lifetime Warranty 2.0.

• The HP 5500 HI Switch Series delivers outstanding resiliency, security, and multiservice support capabilities features at the edge layer of data center and large campus networks. Advanced technologies include OAM, CFD, RRPP, BFD, Multi-level QoS, MPLS, and VPLS.


Quality of Service (QoS)

• The 5500 HI Switch Series provides higher levels of security with hardware-based, wire-speed access control lists (ACLs).


Beheer

• The HP 5500 HI Switch Series supports advanced classifier-based QoS which classifies traffic using multiple match criteria based on Layer 2, 3, and 4 information; applies QoS policies such as setting priority level and rate limit to selected traffic on a port, VLAN, or whole switch.


Interfaces

• The HP 5500 HI Switch Series supports flexible authentication methods including 802.1X, MAC, and Web Authentication for greater security and policy-driven application authentication.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat Rack (1U)
Veiligheid UL 60950-1; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60950-1; EN 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; FDA 21 CFR Subchapter J; ROHS Compliance; AS/NZS 60950-1; GB 4943
Elektromagnetische compatibiliteit EN 55022 Class A; CISPR 22 Class A; EN 55024; ICES-003 Class A; CISPR 24; AS/NZS CISPR 22 Class A; EN 61000-3-2; EN 61000-3-3; GB9254; VCCI-3 CLASS A; VCCI-4 CLASS A; ETSI EN 300 386; FCC Part 15 (CFR 47) CLASS A; YD/T993

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Aantal SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 2
Aantal moduleslots SPF 4
Aantal geïnstalleerde SFP modules 4
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
Aantal moduleslots SPF+ 2

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 32000 entries
Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
Throughput 130,9 Mpps
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 3 µs

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 3 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 1024 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 150W
Ingangsspanning 100 - 240 VAC; -48 to -60 VDC (depending on power supply chosen)
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 740 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 tot 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 to 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 to 113 °F
Warmtedissipatie 460 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Diepte 460 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 10 kg

Overige specificaties

Latentie 1000 Mb Latency: < 5 µs; 10 Gbps Latency: < 3 µs
Afmetingen (BxDxH) 439.9 x 460 x 43.7 mm
Stroomvoorziening Maximum power rating and maximum heat dissipation are the worst-case theoretical maximum numbers provided for planning the infrastructure with fully loaded PoE (if equipped), 100% traffic, and all ports plugged in, and all modules populated.
Geheugen en processor 1 GB SDRAM; packet buffer size: 3 MB; 512 MB flash
Frequentie 50 - 60 Hz
Maat 43.99 cm (17.32")
Montage Mounts in an EIA-Standard 19 in. telco rack or equipment cabinet (hardware included)
Vrije voedingsmoduleslots 2
Gewicht 10 kg (22.05 lb)
Aansluitingen 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports; 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 2 SFP+ 10GbE ports; 2 port expansion module slots; Supports a maximum of 38 autosensing 100/1000 ports, with optional module; Included
Geluidsdruk 41 dB
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-24 HI SwchProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-24 HI SwchProSVC

MPN: U1CN2PE
€ 1.037,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-24 HISwthPro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-24 HISwthPro SVC

MPN: U1CN3PE
€ 1.413,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-24 HISwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-24 HISwthProCareSVC

MPN: U1CN4PE
€ 2.044,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U1YB0E
€ 427,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3GM7E
€ 3.766,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3JJ1E
€ 4.691,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3JU7E
€ 6.168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3KF4E
€ 7.581,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3MG5E
€ 1.827,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3NT1E
€ 2.961,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3PE2E
€ 3.588,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3VM4E
€ 1.845,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3VZ3E
€ 2.442,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3WM1E
€ 3.011,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3XN8E
€ 2.334,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3YK9E
€ 2.880,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U4BL8E
€ 553,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4DG6PE
€ 1.010,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4DK4PE
€ 1.038,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4DS8PE
€ 1.640,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4DW1PE
€ 1.705,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4EC7PE
€ 511,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4EJ3PE
€ 799,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U4FA0PE
€ 662,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U4FM2PE
€ 634,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4FX8E
€ 2.939,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4FZ6E
€ 3.873,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

Hewlett Packard Enterprise 4yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

MPN: U4G72E
€ 3.871,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

Hewlett Packard Enterprise 5yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

MPN: U4G73E
€ 4.764,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProCare5500-24 HI SwtSvc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProCare5500-24 HI SwtSvc

MPN: U4G74E
€ 4.030,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProCare5500-24 HI SwhSvc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProCare5500-24 HI SwhSvc

MPN: U4G75E
€ 5.302,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProCare5500-24 HI SwhSvc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProCare5500-24 HI SwhSvc

MPN: U4G76E
€ 6.520,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTRProCare5500-24 HI SwhSvc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTRProCare5500-24 HI SwhSvc

MPN: U4G77E
€ 5.864,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProCare5500-24 HI SwchSvc

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProCare5500-24 HI SwchSvc

MPN: U4G78E
€ 7.705,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4GB5E
€ 4.767,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4GD4E
€ 4.773,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4GF3E
€ 6.274,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR 5500-24 HI Swt pdt FC SVC

MPN: U4GH3E
€ 7.711,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3GB1E
€ 1.721,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3GY2E
€ 3.072,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3LU8E
€ 1.375,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3MU2E
€ 2.258,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-24 HI Swt FC SVC

MPN: U3NF8E
€ 1.351,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 HI Switch FC SVC

MPN: U3XC8E
€ 1.764,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

Hewlett Packard Enterprise 3yNbdProCare5500-24 HI SwitchSvc

MPN: U4G71E
€ 2.936,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

MPN: JD363B
€ 148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

MPN: JD364B
€ 170,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

MPN: JD365A
€ 207,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 288,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

MPN: JD117B
€ 1.177,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 368,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 5500

Hewlett Packard Enterprise 5500

MPN: JD360B
€ 307,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

MPN: U5QZ4E
€ 4.893,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

MPN: U5RP1E
€ 6.433,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5500-24 HI Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5500-24 HI Switch PCA Service

MPN: U5SC8E
€ 7.906,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

MPN: U5SS5E
€ 6.029,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-24 HI Switch PCA SVC

MPN: U5TG2E
€ 7.922,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

MPN: JD359B
€ 620,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

MPN: JD361B
€ 386,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port Gig-T Module

Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port Gig-T Module

MPN: JG313A
€ 819,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port SFP Module

MPN: JG314A
€ 1.002,00 Op voorraad
HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

MPN: MFG#JD368B
€ 501,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 827,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

MPN: JD108B
€ 1.892,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

MPN: JD121A
€ 6.245,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

MPN: JD367A

Normale prijs € 452,00

Nu € 437,00 Op voorraad

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

MPN: JD368A

Normale prijs € 619,00

Nu € 519,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

MPN: JG535A

Normale prijs € 1.074,00

Nu € 989,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise JG544A 720W Zwart, Grijs

Hewlett Packard Enterprise JG544A 720W Zwart, Grijs

MPN: JG544A#ABB
€ 564,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X362 1110W 115-240VAC to 56VDC PoE Power Supply

Hewlett Packard Enterprise X362 1110W 115-240VAC to 56VDC PoE Power Supply

MPN: JG545A#ABB
€ 585,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...